• Informacja dla rodziców w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021

• Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji.

Opiekunowie odprowadzający i przyprowadzający uczniów mogą wchodzić do przedszkola, szkoły wejściem do szatni, zachowując zasady:

1. 1 opiekun z dzieckiem/dziećmi,
            2. dystans od kolejnego opiekuna z dzieckiem/dziećmi musi wynosić min. 1,5 m,
            3. dystans od pracowników szkoły musi wynosić min. 1,5 m,
            4. opiekunowie powinni przestrzegać obowiązujących przepisów prawa związanych z bezpieczeństwem zdrowotnym obywateli (m.in. stosować środki ochronne: osłonę ust i nosa, nosić rękawiczki jednorazowe lub dezynfekować ręce).

Po każdym kontakcie z osobami trzecimi należy dezynfekować ręce. W przypadku stosowania rękawiczek powinny być często zmieniane. Należy unikać dotykania twarzy i oczu w trakcie noszenia rękawiczek.