• Wyrazy szacunku i uznania od Ministra Edukacji

• Szanowni Państwo,

Dyrektorzy i Nauczyciele,

Uczniowie i Rodzice,

wkrótce rozpoczniemy wakacje – oczekiwany przez wszystkich czas letniego wypoczynku i  wytchnienia od codziennych obowiązków....

Tak zaczyna się list, który szkoła otrzymała od Ministra Edukacji Dariusza Piontkowskiego.

Całość listu na zdjęciach

• Zakończenie roku szkolnego w Szkole

• Szkoła Podstawowa w Czerwonem informuje o organizacji zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Ze względu reżimów sanitarnych informujemy uczniów i rodziców, że nie bedzie uroczystości zakończenia roku szkolnego. W tym dniu uczniowie spotkają się wyłącznie z wychowawcami w celu odebrania świadectw promujących (w tym czasie pozostali nauczyciele nie będą obecni). Uczniowie miejscowi proszeni są o obecność w szkole od godziny 9.30. Wcześniej odbędą sie wyłącznie spotkania z uczniami dojeżdżającymi zgodnie z harmonogramem przedstawionym poniżej.

Uwaga klasa 8: uczniowie miejscowi i dojeżdżający wyjątkowo spotykają się wszyscy z wychowawcą o godzinie 9.00.

Wykaz sal, w których spotykacię się z wychowawcami zamieszczony jest poniżej.

Zakończenie roku szkolnego 26.06.2020 r.

Dowóz uczniów:

Górszczyzna, Kozioł – ok. 8.20

Wincenta – ok. 8. 40

Przecinka, Sztreka – ok. 9.00

Uczniowie dojeżdżający wyjadą ok. 9.20.

Uczniowie miejscowi przychodzą na godz. 9.30

Spotkania w klasach z wychowawcami !!!

Uczniowie młodsi w swoich salach.

Klasa VIII – cała klasa na 9.00 – sala nr 13.

Klasa VII – sala nr 15

Klasa VI – sala nr 14

Klasa V – sala nr 2

Klasa IV – sala 11

• Gratulujemy Patrycji!

• Miło nam poinformować, że uczennica klasy IV Patrycja Gers zdobyła wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny" w roku szkolnym 2019/2020.

Koordynatorem szkolnym konkursu i zarazem nauczycielem matematyki Patrycji Gers jest Pani Joanna Kuczewska.

Gratulujemy.

• Rodzice i uczniowie.

• W dniach 16 - 18 czerwca (wtorek, środa, czwartek) odbywają się egzaminy ósmoklasisty. W związku z tym konsultacje w szkole w tych dniach nie odbywają się.

• Zwrot podręczników do biblioteki

• W dniach 23, 24, 25 czerwca (wtorek, środa, czwartek) Szkoła Podstawowa w Czerwonem prosi uczniów o zwrot podręczników oraz wypożyczonych książek do biblioteki szkolnej. Książki oraz podręczniki proszę włożyć do torby (reklamówki) z kartką zawierającą imię i nazwisko ucznia, ilość zdawanych podręczników oraz ilość zdawanych innych niż podręczniki książek.

• Ankieta samooceny

• Uwaga uczniowie klas 4 - 8 Szkoły Podstawowej. Pod podanym linkiem macie do wypełnienia ankietę samooceny. Nalezy ją wypełnić do czwartku do godziny 14.59. Ankietę można wypełnic tylko raz a uruchamianie innych programów podczas wypełniania ankiety skutkować będzie jej zakończeniem w trakcie (czyli niedokończonej) Poświęćcie więc chwilę czasu na jej wypełnienie do końca za pierwszym razem.